Скориставшись мобільним додатком «Поліція 102» бахмутчанин врятував чоловіку життя

22.01.2018


Ранок вихідного дня почався з тривожного повідомлення від громадського діяча, який скориставшись мобільним додатком «102 »повідомив про те, що  з даху багатоповерхівці в м. Бахмут по вул. Ювілейна намагається стрибнути чоловік. Поліцейські були на місці залічені хвилини. Завдяки активній громадській позиції бахмутчанина мешканцю м. Костянтинівки вдалося врятувати життя.

Оператор за секунди передала інформацію диспетчеру, а він, у свою чергу, до правоохоронців, які у складі наряду патрулювали місто. Вже за декілька хвилин на місце прибули поліцейські у складі групи швидкого реагування, а за ними слідчо-оперативна група Бахмутського відділу поліції. Піднявшись на дах поліцейські побачили чоловіка напідпитку, який дійсно намагався стрибнути. Під час розмови з поліцейськими чоловік повідомив, що намагається стрибнути на дах сусідньої багатоповерхівки. Поліцейські приклали максимум зусиль аби відмовити чоловіка від необачних дій. Спільними зусиллями представників громадськості, мешканців будинку та поліцейських людське життя було врятовано.

Поліція вдячна громадському діячу за його небайдужість та відповідальність та закликає людей, у разі будь-якої ситуації, яка здається небезпечною, не вагатися та одразу набирати 102 або скористатися мобільним додатком «Поліція 102».

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції