Поліція планує встановити у Бахмуті 20 «розумних» відеокамер (ФОТО)

23.03.2017


Їх особливість у тому, що вони не тільки передають відеоінформацію, але й здатні самі розпізнати у потоці викрадену автівку чи розшукувану дитину та дати сигнал тривоги. У Бахмуті депутати міської ради проголосували за зміни у  програму «Правопорядок» та готові підтримати придбання таких камер. Наступні кроки з провадження у місті сучасної системи смарт-безпеки обговорювали сьогодні під час робочої зустрічі ініціатор проекту, заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін та заступник голови м. Бахмуту Тетяна Савченко.

Генерал Аброськін відзначив, що поліція провела масштабні роботи, аби реалізувати в зоні АТО систему безпеки.

В Маріуполі було створено Єдиний аналітичний сервісний центр (UASC), за підтримки МВС, Донецької військово-цивільної адміністрації, Маріупольської міськради, Фонду розвитку Маріуполя було побудовано приміщення, придбані відеокамери та за спеціальним заказом розроблено інтелектуальне програмне забезпечення, на базі якого вони працюють. Саме «розумне» відеоспостереження є основою системи.

- В Маріуполі вже підключені та успішно працюють 17 камер, ще 20 – у процесі встановлення. Аналогічні кроки вживаються у Краматорську та Покровську. Придбання «розумних» камер – у компетенції міських рад, і саме від рішення депутатів залежить, коли в Бахмуті запрацює система безпеки, - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Очільник поліції Донеччини підкреслив, що спеціалізовані камери дозволять не тільки забезпечувати безпеку, але й взяти під жорсткий контроль роботу поліції на місцях.

Заступник голови м. Бахмуту Тетяна Савченко відзначила, що міська рада підтримала проект безпеки поліції Донеччини.

- На сесії ми вже заклали відповідні зміни у програму «Правопорядок». Наступний етап – виділення коштів на придбання камер. Ключове питання зараз – визначити подальший механізм нашої співпраці, - повідомила Тетяна Савченко.

Загалом на території Донеччини планується встановити 120 «розумних» камер.

Відділ комунікації поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції