На КПВВ «Майорськ» затриманий чоловік, який намагався провести на окуповану територію марихуану (ФОТО)

21.12.2016


Під час ретельного огляду автівки 52-річного мешканця Красного Луча Луганської області місцеві поліцейські спільно із прикордонниками при перевірці речей виявили марихуану.

Мешканець окупованого Красного Луча, прямував на власному транспортному засобі із Бахмута додому, намагаючись перетнути КПВВ. Під час особистого огляду правоохоронців зацікавили пакети з експрес – доставки, які знаходилися в багажному відділенні. Запитавши у чоловіка про вміст пакетів останній повідомив, що в середині знаходяться деталі до автівки. Однак, отримавши дозвіл від власника посилки, правоохоронці в середині побачили два пакета з речовиною рослинного походження з характерним запахом коноплі.

Затриманий розповів, що про зміст посилки він нічого не знав, і не має до неї ніякого відношення, не зважаючи на те, що на пакетах отримувачем значився саме цей чоловік. Правоохоронцям ще належить встановити всі обставини цього факту.

Наразі незаконна речовина вилучена та направлена на експертизу. Відносно правопорушника відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції