Правоохоронцям Бахмута знадобилося декілька годин, аби повернуту підлітка в учбовий заклад, який вона самовільно покинула

15.12.2016


Вчора від адміністрації учбового закладу до чергової частини Бахмутського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що заклад самовільно покинула 17 – річна учениця. Неповнолітню втікачку поліцейські за отриманою інформацією, виявили у м. Мирноград.

Адміністрація учбового закладу, виявивши відсутність учениці, яка знаходиться під цілодобовим контролем працівників установи, негайно повідомили про це правоохоронцям.

В ході проведених розшукових заходів вдалося встановити, що підліток є сиротою, однак має родичів в м. Мирноград. Проаналізувавши усю наявну інформацію стосовно розшукуваної, співробітники поліції склали схему пересування підлітка і визначили найбільш вірогідні місця її знаходження. В цей же день співробітниками поліції дівчина була знайдена в м. Мирноград.

Мандрівниця розповіла, що більшу частину часу провела на вулиці та у знайомих однолітків. А свою втечу пояснила правоохоронцям простим бажанням погуляти рідним містом.

На щастя, «пригоди» неповнолітньої закінчилися добре і  ніяких протиправних дій, під час  її відсутності в учбовому закладі, скоєно не було.

З утікачкою була проведена профілактична бесіда, в ході якої дівчинці пояснили, що залишати учбовий заклад не тільки погано, а ще і дуже небезпечно для життя.

Поліцейські Бахмута приділяють проблематиці юних мандрівників дуже велику увагу. При отриманні такої інформації правоохоронці негайно розпочинають розшукові дії. Так завдяки своєчасним діям поліції з початку поточного року працівники Бахмутського відділу розшукали 23 юних втікача.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції