У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди завершення семінарів-тренінгів «Основи спеціальної тактики поліцейських підрозділів поліції особливого призначення за європейською моделлю забезпечення публічної безпеки і порядку в ході мирних зібрань та інших масових заходів».

Поліція Донеччини інформує про те, які права має громадянин, якщо він є затриманим, свідком злочину або постраждалим від домашнього насильства.

30-річний житель Бахмута на своєму огороді поміж овочів вирощував канабіс. Чоловіку загрожує до 3 років обмеження волі.

Надійні замки, міцні двері, решітки на вікнах, встановлення сигналізації та доброзичливі сусіди – такі засоби допоможуть захистити вашу оселю від крадіїв. Поліція радить подбати про безпеку власного житла, а в разі проникнення в домівку – відразу звертатися до поліції.

Оперативники Бахмута надають поради: які заходи потрібно вжити, щоб захистити свої володіння від проникнення сторонніх осіб.

Водій легковика скоїв наїзд на 11-річного хлопця, який на нерегульованому перехресті рівнозначних доріг виїхав на велосипеді на проїжджу частину. Відкрито кримінальне провадження.

Живемо у період змін, пандемії та глобального переосмислення себе у цьому світі. Людство уже чітко розуміє, що майбутнє за онлайн-сервісами. Це не тільки полегшує життя громадян, але й допомагає зберігати своє здоров’я.

Як залишатися у безпеці під час здійснення онлайн-покупок

Сьогодні, 15 червня, міністр внутрішніх справ відвідав з робочою поїздкою Центр авіаційного забезпечення Нацполіції, що базується на вертодромі «Гелікоптерного майданчика Канів». На території 8,6 га закуплено та побудовано два додаткові ангари для авіації Національної поліції України, а невдовзі буде збудовано готельний комплекс для потреб авіаційного персоналу.

Як захистити себе, своїх близьких та знайомих від шахрайських пасток, а також що треба робити, якщо ви все ж таки потрапили на «гачок» зловмисників, розповіли співробітники поліції Торецька.

Донецький державний університет внутрішніх справ - заклад вищої освіти Центральної та Східної частини України. Перед випускниками шкіл та молоддю представлена нова унікальна концепція університету з підготовки фахівців з права, економіки та безпеки.

За це передбачена відповідальність. До того ж, таким дзвінком можна відволікти правоохоронців від розкриття справжніх злочинів та надання допомоги тим, хто її реально потребує.

Аби вберегти свій транспорт, слід дотримуватись простих правил:

Поліцейський оркестр став одним з чотирьох бендів, які влаштували музичний марафон на честь річниці визволення Маріуполя від незаконних збройних формувань. Мешканці, які під час карантинних обмежень скучили за живою музикою, дуже тепло приймали артистів.

Злодії до дрібниць вивчають розпорядок дня усіх мешканців облюбованої квартири, користуються системою спеціальних позначок, стежать за вікнами, показниками електролічильників тощо. Одним словом, зломом квартир займаються професіонали, яких навряд чи зупинять стандартні засоби захисту.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції