Про це керівник Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції розповів на VII Львівському форумі кримінальної юстиції, що проходив у Львові.

Шляхи вдосконалення захисту прав громадян обговорили т.в.о. начальника поліції Донецької області Артем Кисько та регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Донецькій області Володимир Єлець. Зокрема йшлося про хід упровадження системи забезпечення прав затриманих «Сustody Records» та розбудову дієвої моделі співпраці з громадськими формуваннями, які допомагатимуть у підтриманні порядку, пошуку дітей тощо.

86 мобільних груп реагування створені та функціонують у 67 містах України. Допомогу поліцейських отримали майже 28 тисяч постраждалих від дій кривдників, зокрема 22 тисячі жінок, 3,4 тисячі чоловіків і 2,4 тисячі дітей.

З роботою поліції на контрольно-пропускних пунктах під час робочого візиту в Маріуполь ознайомилися Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності та Консультативна місія Європейського Союзу. Обладнані сучасною технікою об’єкти дають змогу поліцейським забезпечити належний рівень безпеки та комфорт громадян, які їх перетинають.

Правоохоронці проводять комплекс заходів, спрямованих на формування у дітей відповідального ставлення до правил особистої безпеки. На уроці школярам пояснюють правила безпечної поведінки, правила дорожнього руху та алгоритм дій під час надзвичайних ситуацій, а також продемонстрували службовий автотранспорт.

Правоохоронці систематично проводять роз’яснювальну роботу та контроль за дотриманням працівниками закладів торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Під час виявлення правопорушень винні притягуються до адміністративної відповідальності.

Кожна дитина, повинна добре знати порядок дій у разі виникнення надзвичайної події та екстрених ситуаціях. Не тільки батьки та вчителі проводять комплекс заходів, спрямованих на формування у дітей відповідального ставлення до правил безпеки, також до цього процесу активно долучаються і співробітники Служби порятунку та Національної поліції.

Двом обвинуваченим «авторитетам» може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.

Сьогодні, 14 вересня, розпочався робочий візит Комітету ВР з правоохоронної діяльності до Донецької області, організований Консультативною місією ЄС. Народні депутати ознайомилися з оснащенням поліції та рятувальників ДСНС, а також роботою кінологічної та вибухотехнічної служб, криміналістів та спецпідрозділів.

Про це Голова Національної поліції України повідомив сьогодні, 14 вересня, після церемонії вручення автомобілів 86 поліцейським, які працюватимуть у територіальних громадах.

Наша мета – до кінця наступного року поліцейських офіцерів громади має бути дві тисячі осіб. Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 14 вересня, під час передачі 86 автомобілів для правоохоронців, які працюватимуть у новосформованих об’єднаних територіальних громадах.

Відносно порушників - нетверезих водіїв поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Донеччину відвідує Комітет Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності. Робочий візит вперше організований Консультативною місією Європейського Союзу.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції