В'ЯЧЕСЛАВ АБРОСЬКІН ПРЕДСТАВИВ НОВОГО КЕРІВНИКА БАХМУТСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ

03.09.2016


Начальник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін зібрав особовий склад Бахмутського ВП на нараду з нагоди призначення нового очільника базового відділу і відзначив, що це - потужний підрозділ. Сьогодні тут працює 312 атестованих співробітників, але гостро відчувається некомплект - залишаються ще 53 вільні посади.

В'ячеслав Аброськін подякував попередньому керівнику відділу поліції Володимиру Гончарову, який залишає службу у зв’язку з виходом на пенсію, та зазначив, що основним завданням нового начальника є створити робочий, збалансований колектив та активізувати роботу за головними напрямками.

- Основні завдання – протидія тероризму, розкриття злочинів, дотримання дисципліни та законності, повага до громадян. Люди мають розуміти, що поліція працює для міста, ви тут живете, вам його і захищати - наголосив генерал.

В’ячеслав Аброськін звернувся до нового керівника та поставив завдання вникати у проблеми жителів та особового складу. Юрій Попов подякував за надану довіру і звернувся до особового складу з вимогою плідно працювати і змінювати, перш за все, свою самосвідомість і ставлення до службових обов'язків.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції