Мешканка Бахмута не пішла на поводу у шахраїв

02.09.2016


Декількома днями раніше на телефон 68- річної бахмутчанки  подзвонила невідома жінка. Співрозмовниця представилася співробітницею банку і повідомила, що банківську карту потрібно терміново рятувати. Літня жінка спочатку не зрозуміла в чому проблема і віддала мобільний чоловікові. На тій стороні проводу повідомили, що для того, щоб банківську картку не заблокували, потрібно назвати чотири останні цифри, які написані на карті, а також пін-код. Пенсіонери злякалися, що їм перестануть нараховувати пенсію почали шукати картку. Завдяки тому, що подружжя не відразу  змогли спам’ятати куди поділи банківську картку і пройшли лічені секунди жінка  засумнівалася в правдивості слів своєї співрозмовниці.  Крім того не одноразова вони з чоловіком чула від працівників поліції, що довіряти сумнівним особам не можна і ні в якому разі не треба повідомляти свої персональні дані, номер рахунку, а всі операції потрібно робити в філії банку самостійно.  Тоді жінка вимкнула телефон і  не дала аферистам ніякого шансу.

Лише за минулий тиждень в чергову частину  Бахмутського відділу поліції надійшло 13 повідомлень з приводу шахрайств. Правоохоронці вкотре нагадують громадянам про те,що злочинці вдаються до хитрощів і вигадують все нові схеми обману. Щоб не потрапити в їх павутину, слід бути уважним і пильним.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції