Правові уроки провели правоохоронці Бахмута для школярів міста

12.10.2021


Права людини, насильство в родині, види та профілактика шахрайств, кримінальна та адміністративна відповідальність – ці та інші питання обговорили керівники блоку превенції поліції Бахмута разом із учнями місцевих шкіл.

Правоохоронці є частими гостями в навчальних закладах Бахмута та Бахмутського району. Щоразу вони приходять до учнів із цікавими та пізнавальними лекціями, під час яких розповідають про права і обов’язки неповнолітніх, про види злочинів та відповідальність за їх скоєння, закріплюють знання хлопців та дівчат про правила безпеки на дорозі та під час виявлення невідомих предметів.

Правоохоронці звернули увагу учнів на відповідальність за ті чи інші вчинки та правопорушення.

Крім того, роз’яснили неповнолітнім про негативні наслідки вживання спиртних напоїв, наркотиків та паління у досить юному віці, а також звернули увагу учнів на їх поведінку у навчальному закладі, акцентувавши увагу про недопущення пропусків уроків без поважних причин та поважного ставлення один до одного.

Бахмутський районний відділ поліції Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції