Ювенальні поліцейські Бахмута вчили школярів розкривати свою особистість

12.10.2021


В межах проєкту «Розкриття особистості» діти виконували психологічні вправи, які допоможуть їх успішній діяльності в колективі та розвитку індивідуальних здібностей.

Навчальний захід під керівництвом інспекторів ювенальної превенції відбувся з учнями Бахмута.

Накопичені негативні емоції часто є бар’єром у спілкуванні з оточуючими. Щоб розуміти одне одного, важливо вміти відчувати те, що відчуває інша людина, навіть спілкування, небайдужість та толерантність є запорукою протидії булінгу.

Хлопці та дівчата грали, малювали, спілкувались та навчалися підвищувати свою самооцінку. Діти ділилися з ведучими та між собою враженнями та емоціями, які виникали у них в той час. В ході занять школярі отримали приємні подарунки та гарні враження.

Проєкт «Розкриття особистості» реалізується благодійною організацією "Карітас Краматорськ" спільно з Ювенальною превенцією поліції Донеччини - в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Бахмутський районний відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції