Торецькі поліцейські нагадали продавцям про заборону продажу алкоголю та тютюну неповнолітнім

17.09.2021


Правоохоронці систематично проводять роз’яснювальну роботу та контроль за дотриманням працівниками закладів торгівлі вимог законодавства із заборони продажу дітям алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Під час виявлення правопорушень винні притягуються до адміністративної відповідальності.

Поліцейські під час несення служби в складі піших патрулів відвідують магазини з метою запобігання продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім та розповсюдження ідеї здорового способу життя. У кожному закладі залишають інформаційні пам’ятки, які розміщуються в більш доступних місцях, щоб і самі неповнолітні їх бачили й знали, що тут їм не продають алкоголь і тютюнові вироби.

"За продаж пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особі, яка не досягла 18 років передбачено адміністративна відповідальність за ст.156 Кодексу України про адміністративні правопорушення Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами -  накладення штрафу від ста до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

#publicorder_Donetskpolice

Поліція Торецька

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції