Поліцейські Торецька разом з рятувальниками провели інтерактивний урок для школярів

15.09.2021


Кожна дитина, повинна добре знати порядок дій у разі виникнення надзвичайної події та екстрених ситуаціях. Не тільки батьки та вчителі проводять комплекс заходів, спрямованих на формування у дітей відповідального ставлення до правил безпеки, також до цього процесу активно долучаються і співробітники Служби порятунку та Національної поліції.

Так, 15 вересня співробітники ДСНС м. Торецька та працівники сектору ювенальної превенції поліції Торецька спільно з представниками сектору реагування патрульної поліції провели для школярів ЗССО №9 Торецької міської ВЦА Бахмутського району Донецької області, інтерактивний урок безпеки «День з поліцейським та рятівником». Для дітей підготували не лише корисну лекцію, під час якої нагадали основні правила безпеки життєдіяльності. Хлопчики та дівчатка отримали унікальну можливість дізнатися безліч цікавої інформації про особливості роботи надзвичайників.

Діти щиро подякували своїм надзвичайним гостям за корисну та цікаву інформацію, а також пообіцяли неухильно дотримуватися правил безпеки, а самі активні маленькі учасники отримали пам'ятні подаруночки.

Поліція Торецька

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції