На Донеччині судитимуть «смотрящих» за встановлення злочинного впливу та організацію викрадення людини

15.09.2021


Двом обвинуваченим «авторитетам» може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Донецькій області та слідчі слідчого управління обласної поліції встановили причетність «кримінальних авторитетів» до викрадення людини, нанесення тілесних ушкоджень, а також встановлення та поширення злочинного впливу у СІЗО та на волі.

«Смотрящий» за одним із міст та колишній «смотрящий» за СІЗО викрали та побили громадянина. 55-річного організатора та 29-річного спільника було взято під варту та поміщено до слідчого ізолятора. У СІЗО «авторитети» встановили та поширили злочинний вплив. Зокрема – призначали відповідальних за певними корпусами, контролювали збір коштів до «злочинного общаку» та постачання заборонених речей до ізолятора.

Обвинувальний акт за погодженням із Донецькою обласною прокуратурою скеровано до суду. Їм інкримінують встановлення або поширення злочинного впливу (ч. 1 та ч. 2 ст. 255-1), заподіяння тілесних ушкоджень (ч. 2 та ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 125) і викрадення та позбавлення волі людини (ч. 2 та ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 146) Кримінального кодексу України.

За скоєне обвинуваченим може загрожувати до 15-ти років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань
Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції