Поліцейські Донеччини вшанували пам'ять захисників України

29.08.2021


29 серпня – День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Керівництво поліції Донецької області взяло участь у заходах з вшанування військовослужбовців, правоохоронців, волонтерів – усіх, хто віддав життя за український народ. 

Т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області Артем Кисько долучився до меморіальних заходів, які відбулися у Краматорському районі. 

Разом з керівництвом Донецької облдержадміністрації, командуванням Операцією Об’єднаних сил, СБУ, представниками органів самоврядування та мешканцями поліцейські поклали квіти до пам’ятних знаків загиблим під час АТО/ООС.

У Маріуполі співробітники поліції взяли участь у мітингу біля пам’ятного знаку «Воїнам, які віддали своє життя за Україну». На заході були присутні ветерани АТО та родини загиблих. Покладанням квітів та хвилиною мовчання маріупольці вшанували своїх захисників, завдяки яким українці мають змогу жити у мирі та безпеці.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції