Поліція застерігає громадян бути обережними у телефонних розмовах з незнайомцями

08.04.2021


Минулої доби жертвою псевдобанкірів став житель Бахмута, який намагаючись нібито «розблокувати» свою банківську картку, втратив більше 13 тисяч гривень.

До поліції Бахмута по допомогу звернувся 53-річний мешканець Бахмута.  Він розповів, що напередодні йому зателефонував невідомий номер і автовідповідач повідомив, що його банківську картку заблоковано. Далі на зв'язок вийшов невідомий чоловік, який назвався співробітником банку та повідомив, що для розблокування банківської картки потрібно назвати певну інформацію по карті та код. Після виконання цих дій на його номер прийде смс-повідомлення про розблокування картки. Заявник виконав всі інструкції співрозмовника. Проте обіцяного повідомлення чоловік так і не отримав, а лише виявив на своєму рахунку відсутність 15600 гривень.

Наразі правоохоронці вживають всі необхідні заходи для встановлення осіб зловмисників.

Працівники поліції звертаються до громадян із застереженням не довіряти незнайомим телефонним співрозмовникам. На жаль, неможливо передбачити, яка наступна злочинна ідея виникне в аферистів і яку нову схему вони реалізують. Тож якщо вам у телефонній розмові незнайомці пропонують розблокувати банківську картку, краще відмовтеся від такої пропозиції та зверніться до найближчої установи банку, аби вирішити ваше питання.

Будьте максимально пильними та обережними, не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за ваш рахунок!

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції