Поліція притягує мешканця Торецька до кримінальної відповідальності за домашнє насильство

06.04.2021


Чоловік систематично вчиняє насильницькі дії відносно співмешканки. Поліцейські розпочали відносно агресора досудове розслідування. Йому загрожує до 2-х років позбавлення волі.

Одна з основних причин агресивної поведінки 40-річного чоловіка в родині є зловживання спиртними напоями. Так, жертвою кривдника стала його 51-річна співмешканка. Чоловік постійно вчиняє сварки, ображає жінку та влаштовує безлад в оселі.

За це відносно агресора дільничним офіцером поліції неодноразово складалися адміністративні протоколи, однак це не допомогло виправити його поведінку.

Проте, всі вжиті заходи не зупинили кривдника – його співмешканка знов звернулась до поліції та поскаржилася на вчинення домашнього насильства.

За фактом чергового випадку вчинення домашнього насильства у відношенні чоловіка  відкрито вже друге кримінальне провадження за ст. 126-1 «Домашнє насильство» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання від громадських робіт до двох років позбавлення волі.

Поліцейські закликають осіб, які страждають від насильства у родині, не терпіти мовчки та звертатися за допомогою.

Нагадаємо, для тих хто потерпає від знущань близьких існує безкоштовна національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству 0-800-500-335 або з мобільного 116-123. 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції