З початку року бахмутські поліцейські виявили 123 водіїв, які керували транспортом у нетверезому стані

06.04.2021


Лише у березні поточного року працівники відділу реагування патрульної поліції Бахмута викрили 32 водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння.

У відношенні виявлених водіїв-правопорушників поліцейські склали адміністративні матеріали за ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Матеріали спрямовані до суду для прийняття рішення.

Як приклад, вчора правоохоронці під час документування дорожньо-транспортної пригоди встановили, що один з учасників, 29 - річний водій – житель Бахмуту, мав ознаки сп’яніння. Чоловік відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.   

Співробітниками поліції у відношенні нього складений адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 «Керування транспортним засобом особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння» та за ст. 124 «Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Рішення прийматиме суд.

Нагадуємо, що з 17 березня в Україні почали діяти нові штрафи за порушення правил дорожнього руху і суттєво посилилась відповідальність за керуванням автомобілем у нетверезому стані. Особливо це стосується водіїв, які вчиняють нетверезі ДТП з постраждалими або загиблими.

Так, у разі вчинення дорожньо-транспортної пригоди у стані алкогольного сп’яніння, що призвело до нанесення тілесних ушкоджень, важких тілесних чи смерть потерпілих, передбачено позбавлення волі на різні терміни, а також закон виключає будь-які інструменти пом’якшення покарання.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції