Поліція Донеччини вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

22.02.2021


Поліцейські вшанували подвиг учасників Революції Гідності, які поклали життя, відстоюючи демократичні цінності, права і свободи людини. Також поліція забезпечила безпеку під час проведення меморіальних заходів.

20 лютого Україна відзначає День пам’яті Героїв Небесної Сотні, які є уособленням громадянської відваги та самовідданості. Саме у цей день припав пік розстрілів на Майдані.

Небесною сотнею стали 107 загиблих, які загинули в період Революції Гідності (листопад 2013-лютий 2014), а також навесні 2014 року. Наймолодшому було всього 17 років. Вони боролися за майбутнє України як незалежної демократичної держави, її європейський вибір.

Начальник Головного управління Нацполіції в Донецькій області Микола Семенишин взяв участь у заході з увічнення пам’яті героїв, який відбувся на площі Свободи в Маріуполі. Вшановуючи загиблих, пролунала молитва та Дзвін Миру.

Урочисті заходи за участю правоохоронців відбулися й в інших населених пунктах Донецької області.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції