Поліцейські Бахмута встановлюють шахраїв, які ошукали місцевого мешканця

22.02.2021


Чоловік намагався придбати в інтернет—магазині спортивне обладнання, перерахувавши продавцям гроші за товар. Як наслідок – залишився і без грошей, і без вподобаного товару.

До поліції надійшло повідомлення про те, що невідомі особи шахрайським шляхом заволоділи грошима  мешканця Сіверська.

Встановлено, що потерпілий  знайшов на одному інтернет сайті, який займався продажем спортивного обладнання, потрібний товар. Зв’язавшись з продавцем, чоловік обговорив деталі покупки та перерахував на вказаний рахунок гроші за товар – 8000 гривень. Проте товар так і не отримав. А всі спроби зв’язатись з продавцем виявились марними – він перестав відповідати на дзвінки.

У поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», в рамках якого ведуться пошуки аферистів.

Правоохоронці знову звертаються до громадян з засторогою не надсилати передоплату за обраний товар, а розраховуватись за нього під час отримання, попередньо перевіривши вміст посилки.  

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції