Поліцейські зі складу ООС провели відпрацювання Торецька

12.01.2021


Під час оперативно-профілактичних заходів правоохоронці виявили чотирьох зловмисників, які переховувалися від закону, затримали учасника незаконних збройних формувань та 5 осіб, причетних до скоєння крадіжок.

За наказом командувача Об’єднаних сил та керівника поліції Донеччини Миколи Семенишина у прифронтовому місті Торецьк правоохоронці провели оперативно-профілактичне відпрацювання. Понад 100 співробітників Національної поліції України зі складу ООС та апарату ГУНП в Донецькій області були задіяні для проведення спецзаходів у піших та автомобільних патрулях.

Заходи були спрямовані на стабілізацію криміногенної ситуації у населеному пункті, посилення охорони публічного порядку та безпеки громадян, запобігання незаконному обігу зброї, наркотичних речовин, а також недопущення можливих проявів тероризму.

За підсумками відпрацювання правоохоронці перевірили понад 700 осіб та 130 транспортних засобів.

В ході комплексних заходів поліцейські виявили чотирьох громадян, які знаходилися у розшуку за скоєння злочинів. Також затримали учасника незаконних збройних формувань, який на початку травня 2014 року, перебуваючи в Торецьку, вступив до лав НЗФ, де здійснював пропускний режим громадян з мисливською рушницею в руках.

Правоохоронці виявили 5 осіб, причетних до скоєння крадіжок на території міста та в ході санкціонованого обшуку вилучили наркотичні речовини.

Крім того, під час відпрацювання співробітники поліції перевірили 12 власників зброї за місцем мешкання та під час перевірок виявили шість фактів порушення адміністративного законодавства за напрямком  дозвільної системи.

За скоєння  правопорушень до адміністративної  відповідальності притягнуті понад 15 осіб.

Профілактичні заходи на території населених пунктів, розташованих на лінії розмежування триватимуть і надалі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції