Представники створеного громадського формування "Миронівська безпека" вийшли на своє перше патрулювання у передсвяткові дні

29.12.2020


У прифронтовому населеному пункті на початку грудня створено і вже сьогодні почало діяти громадське формування «Миронівська безпека». Відсьогодні члени громадського формування разом з правоохоронцями будуть забезпечувати спокій городян.

Його мета – допомога правоохоронним органам, забезпечення безпеки і прав громадян. У  разі необхідності – охорона публічного порядку, не допущення провокацій та кримінальних проявів.

Спочатку всі члени громадського формування пройшли відповідну теоретичну підготовку з вивчення нормативної бази чинного законодавства, склали заліки та отримали сертифікати про їх проходження.

Отримавши необхідні знання, представники формування разом із працівниками поліції відтепер виходять на патрулювання вулиць. Вони обходять територію, проводять рейди, аби проконтролювати чи дотримуються у населеному пункті суб’єкти господарювання профілактичних та протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширення коронавірусної інфекції, проводять профілактичні бесіди.

Отже, аби зробити регіон більш безпечним та зберегти стабільну оперативну ситуацію сьогодення, зусиль однієї поліції недостатньо. Суттєвою підтримкою на сьогодні для поліції Миронівського є співпраця з громадським формуванням.

За словами представників громадськості, їм цікаво і корисно подивитися на роботу поліції зсередини. Але головною метою їх добровільної роботи є бажання зробити вулиці населеного пункту безпечними для місцевих мешканців і гостей.

Бахмутський відділ поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції