За один вечір правоохоронці Бахмутської оперативної зони припинили діяльність 8 гральних закладів

20.12.2020


Завдяки проведеним слідчим діям правоохоронці під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури припинили діяльність пунктів грального бізнесу у Торецьку, Бахмуті та Костянтинівці. Триває слідство.

В рамках відкритих кримінальних проваджень за фактами організації пунктів грального бізнесу співробітники поліції Костянтинівки, Торецька та Бахмута одночасно провели серію санкціонованих обшуків на території вказаних міст. 
У гральних закладах правоохоронці вилучили 20 ігрових автоматів, комп'ютери у повній збірці, флеш-носії та роутери, відеокамери та меблі, чорнові бухгалтерські записи та готівку , сервери відеоспостереження.  Під час візиту у залах знаходилися відвідувачів, які зробили ставки та сподівалися на виграш. 
Всього протягом одного вечора правоохоронці припинили діяльність 4 ігорних пунктів у Бахмуті, та по два у Костянтинівці та Торецьку. 
Все вищевказане майно вилучено у якості речових доказів та у подальшому буде направлено на експертизу.
 Згідно з ч. 1. ст. 203-2 Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом», організаторам закладів загрожує покарання у вигляді штрафу у розмірі до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією засобів для незаконної діяльності.
Слідство триває під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції