Поліцейські встановлюють зловмисників, які шахрайським шляхом заволоділи 68 тисячами гривень бахмутчанки

26.11.2020


Гроші зі своєї банківської картки жінка перерахувала на вказаний номер за вказівками «співробітника банку», намагаючись таким чином "перезавантажити" свою картку. Наразі правоохоронці розшукують правопорушників та вкотре закликають громадян не довіряти незнайомцям.

До поліції Бахмута звернулась місцева мешканка, яка повідомила, що незнайомий чоловік шахрайським шляхом заволодів її грошима.

Встановлено, що потерпілій зателефонував чоловік, який назвався співробітником банку та поцікавився чи є в неї кредитна картка. Отримавши позитивну відповідь, незнайомець відразу почав розповідати, що треба негайно «обнулити» рахунок, аби надалі безпечно користуватись цією карткою. Для цього треба було піти до терміналу та переказати гроші на номери, які скаже «працівник банку». Довірлива жінка, не усвідомлюючи, що має справу з шахраєм, вирушила до найближчого терміналу та перерахувала 48 тисяч гривень. Зловмисник весь цей час тримав потерпілу на зв’язку, казав як треба діяти. Лише після того, як останні гроші були переведені, зв'язок обірвався. Жінка, перевіривши свою картку, виявила, що грошей немає та нікуди вони не зараховані. Потерпіла зрозуміла, що її ошукали, та звернулась до поліції.

Поліцейські знову застерігають громадян від вчинення ними необдуманих кроків при спілкуванні з незнайомими людьми. Пам’ятайте, справжній банківський працівник ніколи не буде випитувати у вас конфіденційну інформацію про різні коди та рахунки. Якщо ваш співрозмовник у телефонному спілкуванні з вами раптом починає перейматися долею ваших грошей на ваших же банківських рахунках,  - знайте, ви говорите з шахраєм. Тож необхідно опанувати себе, відразу ж покласти трубку, якщо розмова відбувається телефоном, та повідомити поліцію.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції