Поліція застерігає громадян від необачних угод купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет

25.11.2020


 

Спроба придбати дрова у віртуального продавця обернулась для чоловіка втратою 5600 гривень. У поліції за фактом шахрайства відкрили кримінальне провадження і закликають громадян не довіряти сумнівним оголошенням.

Цього разу жертвою шахрая став літній чоловік. Поліцейським він розповів, що хотів придбати дрова. А знайшовши потрібний товар, зв’язався з продавцем для обговорення всіх деталей угоди. Продавець запевнив, що для доставки товару необхідно переказати всю суму. Заявник погодився та перерахував  гроші.

Проте, як тільки гроші знялись з картки покупця,  «продавець» перестав виходити на зв'язок. Чоловік зрозумів, що став жертвою шахрая.

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за ознаками ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці знову застерігають громадян бути максимально обережними при здійсненні покупок через Інтернет. Не надсилайте передоплату, або повну оплату за замовлений товар, а розраховуйтесь за нього під час отримання. Пам’ятайте, що чи не кожне друге онлайн оголошення розміщене аферистами, котрі за реальні гроші продають неіснуючі товари.

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції