Правоохоронці Бахмута розповіли школярам про їх права

23.11.2020


Під час бесіди з учнями правоохоронці ознайомили їх з основними положеннями Конвенції про права дитини, детально роз’яснили права юних громадян.

20 листопада, у Всесвітній день дитини, ювенальні поліцейські Бахмутського відділу поліції завітали до учнів навчально - виховного комплексу  №11 та провели пізнавальний урок на тему: «Великі права маленької дитини».

Метою цих заходів було ознайомити дітей з правилами Конвенції ООН про права дитини, сформувати правовий світогляд учнів та навчити відповідної активної позиції при реалізації своїх прав у житті, виховання поваги до прав та основних обов’язків людини і громадянина.

Правоохоронці роз’яснили школярам поняття «права», «обов’язки», навчити аналізувати ситуації, які характеризують порушення прав дитини, а також розповіли куди і до кого звертатися при вирішенні проблем порушення їх прав.


Основним меседжем заходів став вислів: «Ви можете не думати про свої права, не використовувати їх щодня. Але Ви маєте знати, що вони існують і гарантовані Вам державою».

Також, співробітники поліції надали учням поради щодо дій у випадках порушення їх прав та сповістили до кого звертатися за допомогою.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції