Поліцейські Торецька проводять профілактичні заходи в навчальних закладах

19.11.2020


Ювенальні інспектори Торецького відділення поліції відвідали з профілактичним візитом ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3 «Спеціальна школа з поглибленим вивченням англійської мови» військово-цивільної адміністрації міста Торецька.

З метою пропаганди здорового образу життя, недопущення вживання наркотичних засобів та психотропних речовин, інспектор з ювенальної превенції Іван Колмиков розповів учням про негативний вплив наркотиків на організм людини, а на сам перед на організм дітей. Зі старшокласниками поліцейський провів форум, під час якого навів живі приклади того, як вживання наркотиків «вбиває» особистість та тіло людини. Наприкінці зустрічі інспектор попередив дітей про кримінальну та адміністративну відповідальність, передбачену за вчинення правопорушень пов’язаних з незаконним обігом наркотичних та психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції