Поліція Донеччини реагує на кожне звернення журналістів про перешкоджання професійної діяльності

19.11.2020


З початку 2020 року підрозділи поліції області розпочали досудове розслідування у дев’яти кримінальних провадженнях, пов’язаних з перешкоджанням законній професійній діяльності журналістів. Для оперативної комунікації з представниками ЗМІ Національною поліцією створено спеціальну гарячу лінію.

Сьогодні, 18 жовтня, відбувся круглий стіл за участі співробітників сектора захисту інтересів суспільства і держави ГУНП в Донецькій області та голови Донецької обласної спілки журналістів НСЖУ Олени Калайтан.

Учасники зустрічі обговорили проблемні питання та подальшу співпрацю щодо безпеки діяльності журналістів.

Відтак, з метою комунікації та налагодження взаємодії із працівниками ЗМІ відкрита гаряча лінія для повідомлень про правопорушення стосовно журналістів - окрема електронна адреса dzisd_media@police.gov.ua, Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України. Повідомлення, які надходять на інформаційну платформу, потраплять до департаменту, який оперативно супроводжує кримінальні провадження за правопорушеннями, скоєними проти журналістів.

Поліцейські повідомили, що спільно з підрозділами дізнання злочинами, які пов’язані з перешкоджанням професійній діяльності журналістів, займається новий підрозділ, створений Департаментом захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції України.

Так, з початку року поліція Донеччини відкрила дев’ять кримінальних проваджень за ст.171 Кримінального кодексу України. За результатами проведеного розслідування сім з них - закрито, за двома провадженнями триває слідство.

Наприкінці слухання поліцейські та голова Донецької обласної спілки журналістів домовилися про проведення спільної конференції з усіма членами асоціації. Через карантинні обмеження вона відбудеться в онлайн форматі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції