Поліцейські Донеччини задокументували 112 порушень карантину «вихідного дня»

16.11.2020


У результаті профілактичних рейдів поліцейськими було притягнуто до відповідальності власників закладів господарювання та перевізників, які порушували протиепідемічні правила.

Поліція збільшила кількість рейдових груп, які перевіряють дотримання карантинних вимог суб’єктами господарювання. У профілактичних заходах задіяно близько 1000 правоохоронців.

Заклади, діяльність яких у вихідні упродовж трьох тижнів обмежено відповідно до постанови Кабінету міністрів України, перевіряли 99 мобільні групи. До їх складу сходили працівники МОЗ, Держспоживслужби, ДСНС.

Поліцейські проводять інформаційну роботу, а якщо порушення має системний характер – притягує порушників до відповідальності.

У результаті протягом вихідних на Донеччині було складено 112 адміністративних протоколів за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Порушення правил щодо карантину людей». Санкція цієї статті передбачає накладання штрафу від 17 до 32 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення щодо накладання штрафу приймає суд.

Загалом з 16 березня 2020 року поліція задокументувала понад 8 000 порушень карантинних обмежень. Складено 1664 адміністративних протоколи.

Поліцейські закликають громадян та суб’єктів господарювання дотримуватися закону, не піддавати себе та інших людей ризику захворювання.

Нагадуємо: недотримання карантинних правил тягне за собою не тільки адміністративну, а й кримінальну відповідальність. Максимальне покарання, згідно зі ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України, становить до трьох років позбавлення волі.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції