Поліцейські Костянтинівки вилучили наркотики у містянина

13.11.2020


В ході проведення санкціонованого обшуку в приватному будинку була вилучена заборонена речовина, яка направлена на експертизу. Досудове розслідування триває під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Поліцейськими постійно вживаються заходи, направлені на виявлення правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин та притягнення до відповідальності правопорушників. Найбільш поширеними злочинами у цій сфері є зберігання наркотичних речовин.

Так, вчора під час санкціонованого обшуку в приватному будинку 41 – річного місцевого мешканця поліцейські виявили наркотичні речовини, а саме пакет та згорток з висушеною коноплею.

Правопорушник пояснив, що дані наркотичні речовини він зберігав «для власного вживання».

Вилучені наркотики поліцейські направили на експертизу. Триває досудове розслідування в рамках кримінального провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років.

Костянтинівське відділення поліції Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції