Поліцейські Торецька притягнули до відповідальності водія за їзду тротуаром

12.11.2020


Водій автомобіля Mercedes-Benz G 500 пересувався тротуаром та намагався втекти від поліції. Відносно порушника складено адміністративні матеріали, його долю в подальшому вирішить суд.

Нещодавно в соціальних мережах очевидці опублікували відео, на якому була зафіксована низка порушень правил дорожнього руху водієм іномарки, а саме їзда поза межами проїжджої частини та втеча від поліцейських.

Працівники сектору реагування патрульної поліції Торецька встановили особу порушника та притягнули його до адміністративної відповідальності. Ним виявився 40-річний місцевий мешканець, якій раніше вже притягувався до відповідальності за порушення ПДР.

Відносно чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення за ст. 122-2 КУпАП (не виконання водіями вимог про зупинку) та винесли постанову за вчинене адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 122 (порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками) КУпАП.

Поліцейські закликають громадян бути свідомими учасниками дорожнього руху та дотримуватися правил безпеки.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції