Соціологи Центру Разумкова зафіксували високий рівень довіри громадян до органів системи МВС

11.11.2020


Загальнонаціональне дослідження провели в період з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року методом інтерв’ю «обличчям до обличчя» за місцем проживання респондентів.

Серед державних та суспільних інститутів частіше довіра висловлюється до Державної служби з надзвичайних ситуацій - їй довіряють 60% опитаних. Державній прикордонній службі довіряють 55% українців, Національній гвардії України - 52%, Національній поліції - 36% громадян.

Було опитано 2020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Оцінка громадянами ситуації в країні, рівень довіри до соціальних інститутів та політиків, електоральні орієнтації громадян (жовтень–листопад 2020р.)

Департамент комунікації МВС України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції