Інтернет-шахраї оформили онлайн-кредит на мешканця Бахмут

10.11.2020


Чоловік отримав повідомлення про те, що на його ім’я оформлено кредит й негайно вирушив до правоохоронців. Наразі поліцейські встановлюють особи шахраїв.

До чергової частини поліції Бахмутв звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що невідомі особи скористались його особистими даними та взяли онлайн - кредит на його ім’я сумою понад 10  тисяч гривень.

Встановлено, що потерпілому напередодні подзвонили невідомі, представились співробітниками банку й повідомили про те, що на його рахунок хтось помилково переказав гроші і їх необхідно повернути аби не платити зайві відсотки за користування коштами. Чоловік повірив незнайомцям і почав виконувати їхні вказівки та називати свої особисті дані. Через деякий час потерпілий зрозумів, що потрапив на гачок до шахраїв.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді до 3-х років обмеження волі.

Поліцейські нагадують, щоб захиститися від таких випадків шахрайства необхідно самостійно обмежити можливість віддаленої заміни своєї сім-карти. Для цього необхідно звернутися до свого мобільного оператора. Після цього провести заміну сім-картки можна буде тільки при особистому зверненні у відділення оператора власника номера з документом, на який зареєстрована сім-карта.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції