Триває набір. Приєднуйтесь!

09.11.2020


Фахівцями сектору кадрового забезпечення Торецького відділення поліції в рамках проекту «Приєднуйся» проведено заходи з добору кандидатів на вступ до вищих закладів у 2021 році, які здійснюють підготовку кадрів МВС та Національної поліції України.

Залучення учнівської молоді до вступу було проведено з випускниками шкіл Торецька. Під час заходів поліцейськими був доведений перелік закладів вищої освіти МВС, спеціальностей та спеціалізацій, за якими здійснюється підготовка фахівців для підрозділів поліції, умови та правила вступу на денну форму навчання за державним замовленням для отримання вищої освіти освітнього ступеня бакалавра, перелік конкурсних предметів та творчих конкурсів для вступу на навчання. Більш детальну інформацію щодо вступної кампанії, батьки та майбутні абітурієнти мають можливість отримати секторі кадрового забезпечення  за адресою: м.Торецьк, вулиця Дружби,2.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції