У прифронтовому Миронівському поліцейські та жителі провели екологічну акцію

07.11.2020


За доброю традицією п’ятий рік поспіль поліція та мешканці селища на лінії зіткнення разом прикрашають шкільний сад. Крім того, під час екологічної акції співробітники поліції розповіли школярам та їх батькам про переваги навчання у закладах, де можна отримати професію поліцейського.

Поліцейські разом із усіма мешканцями прифронтового населеного пункту піклуються про порядок та благоустрій населеного пункту. Учасники заходу висадили саджанці там, де багато дітей: на території місцевих шкіл. Окрім приємного, естетичного вигляду зелені насадження будуть виконувати свою основну функцію – насичуватимуть повітря киснем.

Під час екологічної акції правоохоронці розповіли школярам та їх батькам про навчання у відомчих вишах та перспективи кар’єри в поліції. Поліцейські продемонстрували зброю та спецзасоби, які перебувають у них на озброєнні.

Найбільше уваги привернули чотирилапі помічники поліції. Кінологи разом зі службовими собаками показали, як за кілька хвилин виявляють замасковані вибухонебезпечні предмети.

Чимало дітей зацікавилися професією поліцейського. Співробітники поліції вручили хлопцям і дівчатам пам’ятки з алгоритмом дій щодо вступу у навчальні заклади системи МВС.

Масштабний захід подарував усім присутнім гарний настрій та залишив на згадку зелені сади.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції