В Маріуполі правоохоронці затримали посадовців за хабар у 85 000 доларів

06.11.2020


За неправомірну вигоду двоє керівників мали посприяти продажу нерухомості за зниженою ціною. Викрили злочинну схему посадовців місцеві слідчі та співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури.

Корупційну діяльність двох керівників Донецької обласної спілки споживчих товариств припинили слідчі Центрального відділу поліції за оперативного супроводу працівників ГУ Служби безпеки України в Донецькій та Луганській областях за процесуального керівництва Маріупольської місцевої прокуратури № 1.

Правоохоронці встановили, що директори вимагали хабар за продаж комплексу промислових будівель за значно заниженою від ринкової вартістю.

Зловмисників викрито під час отримання ними хабаря у 85 000 доларів США та 100 000 гривень.

Вказаних посадових осіб затримано у порядку  ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

На даний час вирішується питання щодо  повідомлення  про підозру у вчиненні злочину, передбаченого за ч. 4 ст. 368-3 КК України (одержання неправомірної вигоди службовою особою юридичної особи приватного права, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та звернення до суду із клопотанням щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції