Поліцейські встановлюють «співробітників банку», які ошукали мешканку Соледара

06.11.2020


14 тисяч гривень зникли з банківського рахунку потерпілої після телефонної розмови із незнайомцями, які назвалися працівниками служби безпеки банку. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, яким за такі дії загрожує до 3-х років обмеження волі.

До поліції Бахмута звернулась жителька Соледара, яка поскаржилась на те, що невідомі особи незаконно заволоділи її грошима. Встановлено, що потерпілій подзвонили невідомі, представились співробітниками банку й повідомили про те, що на її рахунок хтось помилково переказав гроші і їх необхідно повернути аби не платити зайві відсотки за користування коштами. Жінка повірила незнайомцям і почала виконувати їхні вказівки та називати свої особисті дані. Як тільки телефонна розмова із «співробітниками банку» закінчилась, жінка перевірила баланс своєї банківської карти й виявила, що з неї щойно було знято 14 тисяч гривень, які знаходились на рахунку до спілкування із незнайомцями.

Коли спроби самостійно додзвонитись до невідомих виявились марними, жінка звернулась до поліції.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 3-х років.

Поліція Бахмута нагадує: пам’ятайте, що справжні співробітники банківських установ не дізнаються у клієнтів їх особисті дані телефоном. Якщо вам телефонують незнайомці й намагаються дізнатись інформацію по вашому рахунку чи картці, негайно припиніть розмову й постарайтеся одразу ж заблокувати свій рахунок, зателефонувавши на Гарячу лінію вашого банку.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції