Поліцейські Костянтинівки перевіряють виконання обмежувальних заходів щодо пасажирських перевезень під час карантину

04.11.2020


Робота правоохоронців спрямована на профілактику серед населення. Просимо людей з розумінням поставитися до карантинних заходів. Це необхідно для того, щоб убезпечити себе та інших від зараження вірусом.

Кожен з нас має розуміти, що від дотримання цих важливих правил залежить наше з вами здоров’я і життя.

Зберігайте спокій, виконуйте рекомендації лікарів та користуйтеся інформацією про епідеміологічну ситуацію в країні лише з офіційних джерел і будьте здорові.

Зараз перевезення пасажирів повинне здійснюватися виключно у масках, а кількість пасажирів в автобусах має відповідати кількості місць для сидіння, визначених заводом-виробником з дотриманням протиепідемічних заходів. Ці норми визначені постановами Кабінету Міністрів України.

У разі порушення карантинних заходів передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. Для водія штраф становить від 17 до 34 тис гривень, а на посадову особу (перевізника) — від 34 до 170 тис гривень.

Триватимуть такі перевірки до завершення карантину.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції