Посилка з «сюрпризом». Поліція Бахмута запобігла передачі наркотиків до ізолятора

04.11.2020


З початку 2020 року поліцейськими Бахмута попереджено 17 спроб передачі наркотиків особам, яких утримують в режимній установі. Кожного разу правопорушники вигадують нові способи транспортування заборонених речовин.

До поліції надійшла інформація про те, що до слідчого ізолятора надійшла посилка для 35-річного засудженого. Під час огляду з’ясувалося, що передача містить наркотичну речовину, замасковану в продуктовому наборі. Під час перевірки було встановлено: переказ відправила мешканка Краматорська.

Наркотична речовина вилучена та направлена на експертизу. Інформація за цим фактом внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України. За скоєння цього правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції