Патрулюючи місто поліцейські вилучили у бахмутчанина наркотики

02.11.2020


Співробітниками поліції Бахмута  у 49-річного чоловіка вилучено пакет з наркотичною речовиною «канабіс». За даним фактом розпочато досудове розслідування.

Вчора під час патрулювання поліцейські сектору патрульної поліції звернули увагу на чоловіка, який палив цигарку на зупинці громадського транспорту. Правоохоронці склали на нього  адміністративний протокол за ст. 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Однак при перевірці у правопорушника було виявлено пакет з речовиною рослинного походження, попередньо, наркотичною речовиною «канабіс».

Пакет вилучено для подальшого дослідження.

А за вказаним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції