Чергова жертва шахраїв. Поліцейські встановлюють «співробітників банку», які ошукали мешканця Бахмута

30.10.2020


Двадцять вісім тисяч гривень зникли з банківського рахунку потерпілого після телефонної розмови із незнайомцями, які назвалися працівниками служби безпеки банку. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, яким за такі дії загрожує до 3-х років обмеження волі.

До поліції Бахмута звернувся місцевий житель, який повірив незнайомцям і почав виконувати їхні вказівки та називати свої особисті дані та дані картки. Як тільки телефонна розмова із «співробітниками банку» закінчилась, чоловік перевірив баланс своєї банківської карти й виявив відсутність грошей.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 3-х років.

Поліцейські нагадують: пам’ятайте, що справжні співробітники банків не можуть запитувати особисту інформацію телефоном, вони можуть лише запросити клієнтів завітати до відділення банку й звернутися до оператора.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції