Поліцейські закликають водіїв та пішоходів не нехтувати безпекою на дорозі!

30.10.2020


В Бахмуті тривають превентивні заходи направлені на зниження аварійності на дорогах та важкості її наслідків серед пішоходів та дітей.

Нагадуємо, що з 5 по 31 жовтня на території області проводиться комплекс профілактичних заходів направлений на зниження аварійності на дорозі.

В першу чергу поліцейські приділяють увагу аварійно-небезпечним ділянкам дороги з найбільшою кількістю ДТП де є пішохідні переходи. Так з початку проведення вказаних заходів на території Бахмута поліцейськими складено 30 протоколів про порушення правил проїзду пішохідних переходів та 21 порушення правил дорожнього руху пішоходами.

З метою профілактики та зниження аварійності на дорогах, для тих хто за кермом, поліцейські нагадують про недопущенню керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, перевищення вимог швидкісного режиму, дотримання правил проїзду перехресть та пішохідних переходів.

Пішоходам в свою чергу, роз’яснюють де і як потрібно перетинати проїзну частину дороги та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції