Поліцейські Торецька прийняли участь у кругораму столі щодо механізму якісної протидії домашньому насильству

29.10.2020


У рамках проєкту «ЖиттЯ моЄ», який впроваджується ГО «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» у центральній бібліотеці ЦБС м. Торецька був проведений круглий стіл щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

Участь у круглому столі взяли психолог сектора кадрового забезпечення Торецького відділення поліції Вікторія Слотіна-Чорна, інспектор ювенальної превенції Торецьке ВП Іван Колмиков, спеціаліст проєкту ООН Жінки Ольга Лішик , регіональна координаторка МБФ Український жіночий фонд Наталія Гончарова, юрист ГО «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» Медведєва Яна, голова ГО «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» Саєнко Віліна.
Внаслідок обговорення учасники круглого столу розглянули питання, щодо запобігання та протидії домашньому насильству, кількість зареєстрованих випадків домашнього насильства, їх тяжкість, нагадали нормативно-правову базу України, яка захищає постраждалих, інформували про адміністративну та кримінальну відповідальність, яку понесуть кривдники.
Підсумовуючи обговорення, учасники круглого столу дійшли закономірного висновку, що ефективна співпраця між суб’єктами взаємодії, відповідальними за запобігання та протидію домашньому насильству– неодмінна та обов’язкова, оскільки явище насилля загрожує психологічному, моральному та економічному здоров’ю людей. Висловили своє бачення щодо необхідності у подальшому проводити спільні заходи з даної тематики.
Сьогодні проблема насильства в сім’ї примушує говорити про себе на повний голос, тому дуже важливо інформувати населення, проводити бесіди. Адже, на жаль, не всі знають як знайти вихід з цієї нелегкої ситуації.
Проект впроваджується ГО «Центр ініціатив підприємців м. Торецька» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції