В Бахмуті жінка під виглядом працівника соціальної служби викрала у пенсіонера 2 тисячі гривень

29.10.2020


Псевдо-працівниця соціальної служби втерлась в довіру до 81-річного пенсіонера та обміняла справжні гроші та сувенірну купюру.

До працівників поліції часто звертаються люди, які стали жертвами шахраїв. У так званій «групі ризику» – пенсіонери. Саме вони найчастіше через свою довірливість потрапляють на гачок пройдисвітів, втрачаючи чималі суми грошей.

До поліції Бахмута звернувся літній чоловік, який повідомив, що його ошукали.

Невідома жінка прийшла до квартири старенького, представилась співробітником соціальної служби, шляхом обману під приводом надання грошової допомоги попросила обміняти гроші. Шахрайка дала довірливому чоловіку фальшиву купюру, а натомість отримала 2000 гривень, які віддав їй дідусь.

Правоохоронці вкотре наголошують: саме ваша надмірна довірливість може призвести до летальних наслідків. Пам’ятайте, у будь-якому випадку, якщо до вас завітала незнайома особа та представилась працівником соціальної служби, не нехтуйте нашими порадами, та для початку перевірте посвідчення особи.

У документі повинні міститись відомості про установу, де працює людина, посада, яку вона обіймає, та в обов’язковому порядку підписи керівництва управління та печатка. Якщо на вашу вимогу особа представила такий документ, але ви все ж таки маєте якісь сумніви щодо його достовірності, ви можете зателефонувати до даної установи та впевнитись у дійсності такого візиту.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції