У Торецьку триває профілактичне відпрацювання щодо безпечного переходу дороги -«Відповідальний пішохід»

28.10.2020


Мета акції - привернути увагу піших учасників руху до дотримання елементарних правил під час переходу проїжджої частини. Такі заходи триватимуть з 5 по 31 жовтня.

«Візьми дитину за руку», «Знімай навушники», «Сховай телефон» — саме про такі прості правила нагадують поліцейські пішоходам.

В першу чергу поліцейські приділяють увагу аварійно-небезпечним ділянкам дороги з найбільшою кількістю ДТП де є пішохідні переходи.

З метою профілактики та зниження аварійності на дорогах, для тих хто за кермом, поліцейські нагадують про недопущенню керування транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння, перевищення вимог швидкісного режиму, дотримання правил проїзду перехресть та пішохідних переходів.

Пішоходам в свою чергу, роз’яснюють де і як потрібно перетинати проїзну частину дороги та неухильно дотримуватись правил дорожнього руху.

Поліцейські закликають всіх учасників дорожнього руху бути пильними на дорогах та неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, щоб зберегти і своє життя, і оточуючих. Дорослі, нагадайте дітям, що переходити проїжджу частину необхідно тільки по пішохідних переходах, упевнившись, що не наближаються інші транспортні засоби. Категорично заборонено вибігати на дорогу, переходити проїжджу частину в невстановлених місцях та грати на дорозі.  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції