Поліцейські встановлюють «співробітників банку», які ошукали мешканку Бахмута

28.10.2020


Вісім тисяч гривень зникли з банківського рахунку потерпілої після телефонної розмови із незнайомцями, які назвалися працівниками служби безпеки банку. Правоохоронці встановлюють осіб зловмисників, яким за такі дії загрожує до 3-х років обмеження волі.

До поліції Бахмута звернулась місцева жителька, яка поскаржилась на те, що невідомі особи незаконно заволоділи її грошима. Встановлено, що потерпілій подзвонили невідомі, представились співробітниками банку й повідомили про те, що її рахунок буде заблоковано, якщо вона не виконає ряд дій. Жінка повірила незнайомцям і почала виконувати їхні вказівки та називати свої особисті дані. Як тільки телефонна розмова із «співробітниками банку» закінчилась, бахмутчанка перевірила баланс своєї банківської карти й виявила, що з неї щойно було знято вісім тисяч гривень, які знаходились на рахунку до спілкування із незнайомцями.

Коли спроби самостійно додзвонитись до невідомих виявились марними, жінка звернулась до поліції.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі терміном до 3-х років.

Поліцейські нагадують: пам’ятайте, що справжні співробітники банків не можуть запитувати особисту інформацію телефоном, вони можуть лише запросити клієнтів завітати до відділення банку й звернутися до оператора.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції