Вибори-2020. Станом на 13:00 поліція Донеччини зареєструвала 12 кримінальних проваджень

25.10.2020


Сім з них відкрито за інформацією про перешкоджання здійсненню виборчого права. Решта – за підроблення виборчої документації, підкуп виборців та знищення виборчого бюлетеня.

За добу поліція Донеччини зареєструвала 147 повідомлень, пов’язаних з виборами. Відкрито 12 кримінальних проваджень.

До поліції Лиману надійшла заява від кандидата на пост голови Лиманської ОТГ про те, що невідомий чоловік проводить підкуп виборців за кандидата від іншої політичної партії. Поліцейські перевіряють цю інформацію в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.2 ст. 160 Кримінального кодексу України (підкуп виборців).

У Дружківці поліцейські розпочали досудове розслідування за фактом несвоєчасного відкриття дільниці, яке сталося через запізнення голови комісії. Подію кваліфіковано за ч. 5 ст. 157 Кримінального кодексу України (перешкоджання здійсненню виборчого права). Наразі комісія працює в штатному режимі.

В Маріуполі на декількох виборчих дільницях, у Приморському та Лівобережному районах, поліція зареєструвала повідомлення про погашення бюлетенів для голосування за кандидатів на пост міського голови. Відкрито кримінальні провадження за ч.3 ст. 157 ККУ. Поліцейські встановлюють обставини подій.

У Слов’янску чоловіка притягують до відповідальності за знищення виборчих бюлетенів. Виборець розірвав свій бюлетень та бюлетень своєї матері. За фактом пошкодження чужого бюлетеня відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 158-1 ККУ. А за знищення свого відносно порушника складено адміністративний протокол за ст. 212-23 КУпАП.

Факти пошкодження бюлетенів виборцями зафіксовані також у Краматорську і Покровську. Загалом складено три адмінпротоколи.

У Мирнограді поліцейські склали протокол на чоловіка, який знаходився на виборчій дільниці у нетверезому стані та висловлювався грубою нецензурною лайкою (ст. 173 КУпАП «Дрібне хуліганство»). Виборчий процес не порушувався.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції