Поліція Донеччини готова забезпечити правопорядок під час місцевих виборів

25.10.2020


Виборчі дільниці перебувають під охороною близько двох тисяч поліцейських. Завдання поліції – забезпечити безпеку громадян та законність під час виборів.

У «день тиші» до поліції надійшло 75 повідомлень про порушення виборчого законодавства, 50 з них – про незаконну агітацію. Кожне повідомлення було ретельно перевірено. За добу відкрито 8 кримінальних проваджень. Також поліцейські склали один адміністративний протокол, пов’язаний з порушенням дня тиші,за ч.1 ст.212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загалом у Донецькій області створено 45 територіальних виборчих комісій та 917 виборчих дільниць. Поліція забезпечує цілодобову охорону об’єктів.

На забезпечення публічної безпеки та законності у день голосування в регіоні задіяно понад 5 000 правоохоронців, безпосередньо на виборчих дільницях несуть службу близько двох тисяч поліцейських.

Станом на 09.00 відкрилися 915 виборчих дільниць. За різними причинами залишаються закритими одна дільниця у Лимані, друга - у Дружківці.

Поліція готова забезпечити проведення чесних виборів та оперативно реагує на кожне повідомлення про правопорушення.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції