Торецькі правоохоронці перевіряють колишню учасницю банд формування «ДНР»

24.10.2020


41–річна жінка розповіла про свої протизаконні дії у травні 2014 року та виявила бажання співпрацювати з правоохоронцями.

Під час окупації Торецька учасниками незаконних збройних формувань місцева мешканка дізналася про те, що бойовики запрошують всіх бажаючих служити разом з ними.

Запропонувавши свої послуги, жінка розпочала свою роботу на блокпосту. Помічниця бойовиків у цивільному одязі оглядала транспорт, перевіряв документи водіїв та пасажирів. Після декількох чергувань жінка дійшла висновку, що ватажки бойовиків є звичайними злочинцями. Тому жінка прийняла рішення покинути лави терористів та виїхала на територію РФ, а за п’ять років повернулася в Україну.

Зараз, дізнавшись про програму, що звільнює від кримінальної відповідальності, жінка вирішила добровільно зізнатись у своїй співпраці з НЗФ.
Щодо жінки відкрито кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією ч. 2 ст. 260 «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань» Кримінального кодексу України. 
Нагадуємо, що згідно ч. 6 цієї ж статті, звільняється від кримінальної відповідальності за цією статтею особа, яка перебувала у складі збройних формувань, за дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно вийшла з такого формування і повідомила про його існування органи державної влади чи органи місцевого самоврядування.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції