Торецькі правоохоронці проводять профілактичну роботу з неповнолітніми правопорушниками

16.10.2020


Профілактична робота з подолання злочинності серед неповнолітніх є одним із найважливіших напрямів виховної роботи з дітьми.

Інспекторами з ювенальної превенції поліції Торецька щомісячно проводяться профілактичні бесіди із неповнолітніми, які скоїли правопорушення та перебувають на обліку. Зазвичай, зміст бесід полягає у роз’ясненні дітям їх законних прав, обов’язків, виявленні причин, що спонукали їх до вчинення правопорушення, з’ясуванні матеріально – побутових умов проживання у їхніх сім’ях. У ході бесід аналізуються: родинний вплив на поведінку підлітків, психологічний мікроклімат в сім'ях. Особлива увага під час спілкування, приділяється застереженню від вчинення в майбутньому повторних адміністративних чи кримінальних правопорушень, проявів агресивної поведінки, порушень громадського порядку. Із батьками дітей, проводиться роз’яснювальна робота щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції