Патріотичне виховання - запорука свідомого ставлення до рідної Держави

15.10.2020


На передодні національних свят Дня Українського козацтва та Дня захисника України неповнолітні, які перебувають на обліку Торецького міського відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, долучились до презентації патріотичного відеоролика та тематичної виховної години.


Під час перегляду та вільного обговорення актуального відеоролика, старший інспектор Ольга Семенець та інспектор сектору ювенальної превенції Дем’ян Кондрашов вкотре вводили неповнолітніх підоблікових в екскурс по історичним подіям рідного краю та закликали до свідомого та патріотичного ставлення до батьківщини.
Належний усебічний розвиток зростаючого покоління, зокрема патріотичне виховання учнівської молоді відіграє значущу роль у побудові безпечнішого суспільства та світлого майбутнього величної непереможної Української Держави.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції