Торецькі правоохоронці провели цікавий урок у місцевій школі

15.10.2020


Напередодні осінніх канікул поліцейські з ювенальної превенції  поліції Торецька відвідали заклади середньої загальної освіти міста з профілактичними візитами.

Напередодні осінніх канікул поліцейські з ювенальної превенції  поліції Торецька відвідали заклади середньої загальної освіти міста з профілактичними візитами,під час яких роз’яснили учням про окремі категорії адміністративних та кримінальних правопорушень, оповістили неповнолітніх про юридичну відповідальність за їх вчинення.

Інспектор з ювенальної превенції Іван Колмиков закликав дітей до дотримання встановлених правил поведінки у побуті, громадських місцях та на дорозі.

Окремо розглянули питання щодо суворого дотримання правил карантинних заходів, у зв’язку з поширенням на території Донецької області короновірусної хвороби COVID-19. Поліцейський наголосив, що елементарні дотримання правил особистої гігієни, такі як: миття та обробка рук антисептичними засобами, дотримання маскового режиму та соціальної дистанції, значно зменшують ризик захворювання на COVID-19 та інші респіраторні інфекції.

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета

УВАГА!!!

Якщо відносно Вас або ваших  близьких, з боку співробітників поліції вчинені протиправні корупційні дії, просимо Вас повідомити про це, на електрону адресу : antikor_bahmutVP@i.ua  

Законодавство та інші нормативно-правові акти у сфері запобігання корупції